www.nojurte.lt

Siuntimo/grąžinimo taisyklės

Prekes siunčiame į DPD Pickup tašką (terminalą) arba Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Pristatymas 2-5 darbo dienos.

Pastaba. Savaitgaliais ir švenčių dienomis užsakymai nėra vykdomi.

Jeigu jūsų gyvenamojoje vietoje nėra paštomato, tuomet siunčiame paštu.

Ar galima prekę grąžinti ar apkeisti?
Taip, nenešiotą prekę grąžinti ar apkeisti galima per 14 dienų nuo prekės gavimo. Siūlome nemokamą prekių grąžinimą pristačius jas tiesiogiai į mūsų parduotuvę adresu: Jūratės 42, Palanga.

Svarbi informacija. Už grąžinamos prekės pašto išlaidas pinigai negrąžinami.

Prekę apkeisime ar grąžinsime Jums pinigus į Jūsų nurodytą sąskaitą per 14 dienų nuo prekės gavimo.

Prekės grąžinimo formą rasite čia (Užpildytą formą nepamirškite pridėti prie siuntinio)

Prekes siųskite DPD paštomatu:
UAB Nojurtė, +37067539636

Klaipėdos pl. 42, 00111 Palanga (DPD paštomatas)

Prekes išsiųstas bet kuriuo kitu adresu galimybės atsiimti neturime, siuntas keisti ar grąžinti galima tik aukščiau nurodytu adresu!

Prekės grąžinimo taisyklės:
* Prekė turėtų būti tokios pačios būklės kaip ją ir gavote, negali būti sugadinta ar dėvėta. Prekė turi būti originalioje pakuotėje su visom etiketėm (prekės įpakavimas, originalios etiketės yra PRIVALOMOS, be jų prekės nėra keičiamos ar priimamos atgal)
* Jei prekę siunčiate paštu ar naudodamiesi kurjerių paslaugomis, prekę įpakuokite, ant prekės įpakavimo NEGALIMA klijuoti pašto ženklų ar adreso - prekė ir jos įpakavimas turėtų būti tokie patys kaip juos ir gavote. Batų dėžutės negalima apklijuoti lipnia juostele ar kaip nors kitaip ją apgadinti (taip pat įspėkite pašto darbuotoją ar kurjerį, kad neapklijuotų dėžutės lipnia juostele). 
Prekes matuokitės sausoje, švarioje patalpoje! Jei jaučiate, kad prekė netinka, nežaiskite rungtynių ir nelaukite, kad bateliai po rungtynių bus tinkami - geriau iškart apkeiskite, nes nešiotos prekės atgal nėra priimamos.
* Dėl greitesnės grąžinimo/keitimo procedūros rekomenduojame prekę siųsti, kaip pirmenybinę pašto korespondenciją.

Pirkėjas turi teisę pakeisti ir grąžinti visas prekes, kurios nepatenka į negrąžinamų pirkinių sąrašą.